Księga:
wpisz / czytaj

Archiwum:
2024
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień




Linki:
Angela
Edzia
Paulina K.
Manadrynka
Ancia
Olga
Bula
Sławek
Kuba


szablon: colld
foto: KLANartarka

Link :: 03.05.2006 :: 15:33
siemka!!

sory ze nie piosalem notek ale przez dwa dni nie mialem neta !!niestety juz jutro do szkoly,ale na szczescie nie bede mial przyrody !!.niewiem o czym isac wiec zrobie sonde:
kto wedlug was bedziesz mistrzem polski w pilce noznej??
a)(L)egia wraszawa
b)wisla krakow
c)amica wronki
d)gks katowice
e)TKS bobr(hehe)
a co do pilki noznej to polska wczoraj przegrala z litwa 1:0.koncze juz.pozdro dla edzi martyny pauliny kuby i ani :*:*:*:*:* dla nich
Komentuj(10)


Linkedzia.talk.pl Linkmandarynka.talk.plLink :: 04.05.2006 :: 14:46
siemka!!

co do sondy to sie zobaczy ale pewnie wygra (L)egia!!napwno!!dzis w szkole mialem luzne lekcje na szczescie a na muzyce sobie spiewalismy.faciu oddal klasowki z angola i dostalem 5..co tam u was slychac?ja to chyba ide zraz grac w noge bo sie zanudze.dobra juz koncze bo nie mam o czym pisac.pozdro dla edzi pauliny martyny i kuby :*:*:*
Komentuj(9)


Linkedzia.talk.pl Linkmandarynka.talk.plLink :: 06.05.2006 :: 18:14
siemka!!

troche mi sie nudzi ale ujdzie .wczoraj sobie rozlozylem namiot i w nim nocowalem .nie bede pisal co robilem bo mi sie nie chce i troche by tego bylo.spalem co prawda tylko 3 godz ale i tak jest git .koncze juz ta notke.pozdro dla edzi martyny pauliny i siorki :*:*:*:*
Komentuj(6)


Linkedzia.talk.pl Linkmandarynka.talk.plLink :: 08.05.2006 :: 14:29
siemka!!

dzis w szkole bylo nawet fajnie a szczegolnie na probie na 18 maja.hehe.jutro proba bedzie od 9 do okolo 13. troche kiepsko ale z drugiej strony dobrze bo nie bedzie troche lekcji.troche mi sie nuszi ale zaraz musze robic gazetke .koncze juz .jeszcze pozdro dla edzi pauliny martyny i ani :*:*:*: dla nich
Komentuj(8)


Linkedzia.talk.pl Linkmandarynka.talk.plLink :: 13.05.2006 :: 18:12
siemka!!

na poczatku sorka ze nie pisalemnotek ale nie mialem neta i nawet nie moglem wejsc na gg .przez wszystkie dni bylo troche nudno ale za to wczoraj bylo super.z kamilem (moim kolega) i hubertem gralismy w noge i sie chowalismy przed malym danielem heh .bylo super.a co u was?? ja juz koncze .pozdro dla:edzi pauliny martyny ani siorki ilonki kuby i daniela:*:* dla nich.chlopaki z co z tksbobr??
Komentuj(15)


Linkedzia.talk.pl Linkmandarynka.talk.plLink :: 16.05.2006 :: 18:37
siemka!!

sory ze nie pisalem notek ale znow mi net nie chodzil!! :(.ale na szczescie teraz jest git i bede pisal co tydzien (hehe).w ostatnich dniach caly czas byly proby bo juz 18 maja uroczystosc.a ja niestety musze wystepowac.ostatnio u mnie na ulicy byla zadyma .psy przyjechaly i zabierali gostka silą.fajna byla akja bo skakali przez siatke hehe.dobra koncze juz bo mi sie nie chce pisac wiecej.pozdro dla edzi ppauliny martyny i ani:*:*:*
p.s robilismy zaklady hehe.
p.s nie nawidze janasa!! (czemu akurat dudek i frankowski panie trenerze ??)hehe
Komentuj(41)


Linkedzia.talk.pl Linkmandarynka.talk.plLink :: 17.05.2006 :: 14:21
siemka !!

co tam u was bo u mnie moze byc...dzis od 8 do 13 mialem probe i musialem dlugo stac i mnie teraz nogi bola ale moze bede zyc hehe.kurde juz jutro wystep a teraz male pytanie
czy wedlug was janas zrobil dobrze ze nie wzial dudka i frankowskiego a ze wzial gize brozka i fabianskiego ??
konczu juz.pozdro dla edzi pauliny martyny i slawka :*;*:* dla nich
Komentuj(6)


Linkedzia.talk.pl Linkmandarynka.talk.plLink :: 18.05.2006 :: 21:11
siemka!!

co tam u was?? dzis byla uroczystosc nadania imienia jana pawla II.niestesty musialem wystepowac .ale chyba mi niezle poszlo .potem sie wyglupialismy z naszym cwiro hehe.jutro juz niestety normalne lekcje . no a wczoraj byl meczyk.final ligi mistrzow!!barca wygrala 2:1 z arsenalem ale chyba nie zasluzyla na zwyciestwo bo arsenal gral w 10 a i tak dobrze sie bronil .dobra juz koncze i prosze o duuuuzo komciow .PoZdRo dla edzi pauliny maryny i ani :*:*:*:* dla nich
Komentuj(8)


Linkedzia.talk.pl Linkmandarynka.talk.plLink :: 20.05.2006 :: 16:38
siemka!!

co tam u was bo mnie fajnie.przed chwilą wrocilem z blokow a bylem z paulina hubertem slawkiem i krzyskiem i gtralismy w noge ale nie dlugo bo zaraz dzeszcz zaczal padac i musielismy isc.no a teraz znowu pada .dobra koncze juz .pozdro dla paulinki edzi martynyki ani ilonki slawka i krzyska :*:*:* dla nich a i zostawiajcie duuzo komciow :*::*
Komentuj(62)


Linkedzia.talk.pl Linkmandarynka.talk.plLink :: 21.05.2006 :: 17:55
siemanko!!

wreszcie zaczynam codziennie pisac notk8i ale nie wiem przez ile hehe .co tam u was bo u mnie git!! .w poniedzialek beda wyniki z testow !!!kurde na jutro musze zrobic plakat o michale aniloe a nawet nie zaczalem .ale chyba zdaze.dobra koncze juz. :*:*:* dla edzi pauliny martyny ani karloiny i daniosa :*:*:* dla nich
Komentuj(34)


Linkedzia.talk.pl Linkmandarynka.talk.plLink :: 22.05.2006 :: 14:20
siemka!!

dzisiaj w szkole dyrek mowil wyniki z tsetow ale myslalem ze nie wytzrymam bo na poczatku caly czas gadal jakby nie mogl powiedziec!!chyba sie uczyl tego tekstu przez dluuugi czas!!hehe ja mialem 34 punkty.a oprocz tego nic sie nie dzialo!!no i jeszcze mialem 45 miejsc na 3000 osob w konkursie polosnistycznym
hehe.
dobra koncze pozdro dla edzi pauliny martyny karoliny i daniosa!!
p.s zostawiajcie swoje wyniki w komciach!!
Komentuj(17)


Linkedzia.talk.pl Linkmandarynka.talk.plLink :: 23.05.2006 :: 20:00
siema!!

wlasnie siedze przed kompem ze slawkiem.przed chwilą graliosmy w pilke i byl remis 10:10.troche mi sie nudzi .bylo dyktando i dostalem 5- .dobra koncze juz pozdero lda edzi pauliny karoliny ani slawka i daniela
Komentuj(3)


Linkedzia.talk.pl Linkmandarynka.talk.plLink :: 24.05.2006 :: 13:47
siemka!!

wlasnie siedze przed kompem z krzyskiem i slawkiem.i robimy plakat na plastyke.dzis w szkole bylo calkiem niezle.z matmy mam 5 z polskiego tez a moze nawet 6.dobra koncze juz.pozdro dla edzi pauliny martyny ani slawka krzyska i daniosa
Komentuj(48)


Linkedzia.talk.pl Linkmandarynka.talk.plLink :: 25.05.2006 :: 18:52
siema!!

dzisiaj w szkole bylo nudno.dostalem wytroznienie z konkursu tomikow poezji ktory robilem ja i kuba .teraz siedze hubertem przed kompem i zajadamy chrupki.dobra koncze juz.pozdro dla edzi pauliny ani karoliny (hehe) i daniosa
Komentuj(24)


Linkedzia.talk.pl Linkmandarynka.talk.plLink :: 26.05.2006 :: 13:57
siemka!!

we wczorajszej notce zapomnialem napisac ze byla fajna przygoda przed szkolą (kuba wojtek i ania wiedzą o co chodzi)hehe.troche pomoglismy a troche rozwalilismy hehe.dzis nic specjalnego sie nie dzialo.wczoraj byl u mnie slawek i gralismy w noge i sie smialismy z malych dzieci hehe.dobra koncze juz.pozdro dla edzi pauliny ani karoliny ilonki i daniosa!! i dla innych ziomkow
Komentuj(43)


Linkedzia.talk.pl Linkmandarynka.talk.pl