lukas - komentarze


siemka !!

co tam u was bo u mnie moze byc...dzis od 8 do 13 mialem probe i musialem dlugo stac i mnie teraz nogi bola ale moze bede zyc hehe.kurde juz jutro wystep a teraz male pytanie
czy wedlug was janas zrobil dobrze ze nie wzial dudka i frankowskiego a ze wzial gize brozka i fabianskiego ??
konczu juz.pozdro dla edzi pauliny martyny i slawka :*;*:* dla nich

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
17.05.2006 :: 21:36 :: cjx8.neoplus.adsl.tpnet.pl

Paulinka:D

Łukasz jak do Ciebie zadzwonie to masz szybko przyjść!!!!!hehe choć mam nadzieje że nie bedziesz musiał....Pozdro i :*:*:***dla Ciebie!!!!
17.05.2006 :: 21:29 :: aaa226.internetdsl.tpnet.pl

IloNa=!

Hey:)) Hmmm....co tu napisać?....Blogasek jest poprostu Super! Wpadnij do mnie: www.zakochana23.talk.pl Prosze o komentazryk.. Hehh:P:P
17.05.2006 :: 19:51 :: akn94.neoplus.adsl.tpnet.pl

gabrysia

hey fajny blog skomentujesz u mnie xD
www.gabrysia.talk.pl
17.05.2006 :: 16:52 :: cjw2.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ancia

Gdzie dla mnie pozdro?!!Zgadzam sie z Paulinką na temat twojego pytanka.JUtro nadanie fajnie ciebie nogi bolą a co dopiero ja mm powiediec jak stoje moze ok 1 godz. i na dodatek na bacznosc!!!!!!!mnie to dopiero nogi bolą!!!!!:*:*:*:*:*:*:*:*:*:**::*dla ciebie!
17.05.2006 :: 14:41 :: ckp198.neoplus.adsl.tpnet.pl

sms15

Mi wydaje się że źle zrobił Janas , ale Franek ostatni słabo grał , a dudek dawno i mało gra . Ale mi się wydaje że Dudek jest lepszy od Fabiana . Dzięk za pozdro , pozdro dla ciebie:)
17.05.2006 :: 14:30 :: cjx8.neoplus.adsl.tpnet.pl

Paulinka:D

sIEMKA!!Oczywiście że ten[[debil]] Janas źle zrobił!!!:/ mnie też nogi po dzisiejszym staniu bolały..;/ za dużo stoimy!!!A tak wogóle to dziex za pozdro!!! A tak po za tym to nudy!!! I jutro już będziemy mieć nadanie...hehfajnie!!! Tylko że my już idziemy z tej szkoły ale przynajmniej skończymy szkołe z imieniem!!!!:*:*:*dla Ciebie!!!
Talk.pl :: Wróć